Мінімалістичне LED бра у чорному корпусі із вимикачем

- Нет в наличии
- Код: 2282/1 BK
515 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінімалістичне LED бра у чорному корпусі із вимикачем. Відступ від стіни 8 см, довжина 20 см, ширина 20 см. Світильник оснащений вбудованими світлодіодами, що випромінюють 3 режими освітлення потужністю 16 Вт (8 Вт тепле та холодне), що забезпечує комфортне освітлення під будь-які потреби. Завдяки своїй компактності та зручній конструкції світильник легко монтується на стіну і не займає багато місця. Він гармонійно доповнить простір та стане акцентною деталлю сучасного інтер'єру.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Длина | 20 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал рассеивателя | Акрил |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Мощность, Вт | 16 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 20 |
- Цена: 515 ₴







