Дизайнерське бра Modulo

-20%
- В наличии
- Код: WJ28/1
2 485 ₴
1 988 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерське бра Modulo на 1 або 2 плафони
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 0.5 |
| Відступ від стіни | 9 см |
| Длина | 20 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Цвет плафона | Хромоване напилення |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 4 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Розмір упаковки | 27х19х16 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | WJ 28 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 12 |
- Цена: 1 988 ₴





