Світлодіодний підвісний світильник з емітацією золотих гір

- В наличии
- Код: MJ199-400
13 705 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодний підвісний світильник з імітацією золотих гір демонструє нордичний постмодерний стиль. Про цю модель можна сміливо сказати "Досконалість у відображенні деталей" - це поєднання якості та мистецтва. Скляний абажур (діаметр 40 см, висота 30 см) виголений із високоякісного видувного скла у внутрішній частині імітує золоті гори, які неймовірно підсвічують зверху вбудовані світлодіоди із нейтральною температурою світла. Саме така конструкція передає цей неймовірний м'який та затишний світловий ефект. Висота світильника регулюється від 35 до 185 см, що дозволяє вдало підлаштувати під будь-які приміщення. Цей світильник стане чудовим вибором для різних приміщень, таких як вітальні, спальні, обідні зони, ресторани та кафе. Його оригінальний дизайн не тільки додає вишуканості інтер'єру, але й створює теплу та затишну атмосферу завдяки м'якому світлу, яке відбивається від золотистих деталей усередині скляного абажура.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 30 |
| Длина | 40 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Максимальная высота | 185 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Стекло |
| Минимальная высота | 35 см |
| Мощность, Вт | 7 w |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 40х30 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 40 |
- Цена: 13 705 ₴










