Підвіс із сіро-блакитний плафоном та фурнітурою з екошкіри

-15%
- В наличии
- Код: CO7GR
4 245 ₴
3 608,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісні світильники із фурнітурою з еко-шкіри представлені у трьох кольорах скляного плафона (янтар, прозорий та сіро-блакитний). Завдяки колірній варіації вони стануть чудовим доповненням для більшості інтер'єрів як одинично, так і доповнюючи один одного. Світильник має вбудовані світлодіоди із нейтральною температурою світла. Потужність - 6 Вт. Ця модель підвіса буде служити чудовим акцентним рішенням в інтер'єрі. Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 20 до 200 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 16 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Максимальная высота | 200 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Мощность, Вт | 6 |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | CO 7 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 21 |
- Цена: 3 608,25 ₴



