Підвісний світильник Belid Primus Ⅱ black

-5%
- В наличии
- Код: MJ13-380 BK
5 135 ₴
4 878,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник Belid Primus Ⅱ у двох кольорах корпусу - білий та чорний, та у двох розмірах - 38 см та 48 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 38 см |
| Основные атрибуты | |
| Тип светильника | Подвесной |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 25 |
| Длина | 38 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 145 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 75 см |
| Розмір монтажної планки | 13х9 см |
| Розмір стельової основи | 13х9 см |
| Розмір упаковки | 54х54х36 см |
| Серия | MJ 13 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Гачок |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 38 |
- Цена: 4 878,25 ₴







