Світлодіодний світильник PEARLIES

- В наличии
- Код: MBJ9-1650
9 185 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодний світильник PEARLIES Люстра-трансформер із білих світлових полімерних куль пронизаних на металевій основі кольору латунь довжиною 150 см. Доповнювальними акцентами є моделююче кріплення з кільцем та звисаюча латунна куля.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 3 |
| Длина | 150 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 160 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 40 см |
| Мощность, Вт | 50 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір упаковки | 70х70х17 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | MJ 10 |
| Тип крепежа | 3 металевих троси |
- Цена: 9 185 ₴








