Світильник із чорним дерев'яним абажуром 40х18 см

- Нет в наличии
- Код: MJ202-180 BK
3 375 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник для інтер’єрів в сучасному стилі LOFT. Матеріал корпусу абажура - дерево чорного кольору, стельова основа - метал. Розмір абажура 40х18 см. Завдяки стильній та сучасній формі абажура у приміщенні створюється неймовірна гра світла та тіні. Висота регулюється від 45 до 210 см, що дозволяє адаптувати світильник під різні простори та потреби. Світильники у стилі LOFT ідеально підходять для використання у вітальні, кухні, їдальні, барах, кафе та ресторанах. Вони додають інтер'єру індустріальної естетики та створюють затишну атмосферу.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 40 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 210 см |
| Материал корпуса | Дерево |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 40х18 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 18 |
- Цена: 3 375 ₴







