Вишукана золота люстра із кришталевими підвісками Ø 55 см

-25%
- В наличии
- Код: 567-600
13 755 ₴
10 316,20 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Представляємо нову вишукану кришталеву люстру, яка додасть вашому інтер’єру розкіш і неповторний блиск. Ця модель виконана у стильному золотистому металевому корпусі та прикрашена прозорими кришталевими підвісками, що привносять нотки елегантності та витонченості в кожен куточок простору. Модель представлена у 2-х розмірах: діаметром 55 см та 75 см (на 12/18 ламп, цоколь Е14). Завдяки двом варіантам розміру можна підібрати модель, яка найкраще пасуватиме саме вашому інтер’єру, будь то затишна вітальня, елегантна спальня чи стильна їдальня. Дизайн люстри складається із металевої основи від якої "не наче сонячні промені" відходять металеві стрижні із підвісками кришталевого декоративного каміння висотою 25 см. Багатошарова конструкція створює гру світла й тіней, наповнюючи приміщення приємним сяйвом і глибиною. Окремої уваги заслуговують акцентні деталі – темне каміння на закінченні підвісок, що додає особливого шарму та індивідуальності цій моделі. Ця люстра стане вишуканим акцентом у класичних та сучасних інтер’єрах, додаючи їм тепла та аристократичного блиску.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 25 |
| Длина | 55 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 12 |
| Максимальная высота | 70 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 13х3 см |
| Серия | 567 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 55 |
- Цена: 10 316,20 ₴






