Люстра на 5 білих плафонів у чорному видовженому корпусі 100 см

-10%
- В наличии
- Код: F85/5 BK+WT
4 635 ₴
4 171,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна модель підвісної люстри в мінімалістичному стилі виконана у чорному металевому корпусі із білими скляними плафонами (12х10 см). Цоколь G9, лампочки ідуть в комплекті. Висота люстри регулюється від 25 до 125 см, тому Ви з легкістю зможете підлаштувати освітлення під потреби приміщення. Ця модель люстри представлена у 2-х розмірах: на 4 плафони - довжина 85 см - ширина 20 см - відстань між кріпленням 40 см на 5 плафонів - довжина 100 см - ширина 20 см - відстань між кріпленням 55 см Люстра стане стильним акцентом у сучасному інтер'єрі. Завдяки своїй видовженій формі, вона створює динамічний вигляд, а плафони нестандартної форми привертають увагу. Ця модель є чудовим вибором як для домашнього інтер'єру, так і для офісів чи навіть кафе, ресторанів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відстань між точками кріплення | 55 см |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 5 |
| Максимальная высота | 125 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12х10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка та трос |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 20 |
- Цена: 4 171,50 ₴







