Підвісний світильник з чорним корпусом

- В наличии
- Код: DE3C BK
3 645 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія підвісних світильників представлена у трьох кольорах корпусу: білий, чорний та золотий. Така варіація кольорів дозволяє прекрасно їх комбінувати між собою або ж розміщувати одинично. Особливість цієї моделі полягає в тому, що під час монтажу можна встановити бажаний кут нахилу корпуса світильника. Світильник має вбудовані світлодіоди із нейтральною температурою світла. Потужність - 1 Вт. Ця модель підвіса буде служити чудовим акцентним рішенням в інтер'єрі.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 30 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 188 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 33 см |
| Мощность, Вт | 1 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | DE 3C |
| Тип крепежа | в двох точках |
| Ширина | 12 |
- Цена: 3 645 ₴



