Бра із білим плафоном у латунному корпусі 25х12 см

- В наличии
- Код: W083/1 AB
1 695 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бра у геометричних мотивах, дизайн якого складається із вигнутої металевої основи із білим плафоном-кулькою (Ø 12 см). Воно має витончений сучасний мінімалістичний дизайн. Перевагою даної моделі є можливість кріплення вигином вгору або вниз. Довжина - 25 см, ширина - 12 см, відступ від стіни - 15 см. Діаметр плафона - 12 см. Бра оснащене цоколем G9. Лампочка 3 Вт іде в комплекті. Нова колекція бра представлена у двох кольорах корпусу (латунь та чорний). Завдяки своїй компактності та зручній конструкції світильник легко монтується на стіну і не займає багато місця. Вони гармонійно доповнять простір та стануть акцентними деталями сучасного інтер'єру.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Длина | 25 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | WB 17/2 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 12 |
- Цена: 1 695 ₴






