Бра із білим плафоном у чорному корпусі 40 см

- В наличии
- Код: W086/1 BK
1 675 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бра у геометричних мотивах, дизайн якого нагадує металеву пластину із білою кулькою. Довжина - 40 см, ширина - 12 см, відступ від стіни - 15 см. Діаметр плафона - 12 см. Бра оснащене цоколем G9. Лампочка 3 Вт іде в комплекті. Нова колекція геометричних бра представлена у двох кольорах корпусу (латунь та чорний). Вони гармонійно доповнять простір та стануть акцентними деталями сучасного інтер'єру.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Длина | 40 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 28 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 28х5х2 см |
| Серия | W 086/1 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 12 |
- Цена: 1 675 ₴







