Підвісний світильник з янтарним плафоном 30х20 см

- В наличии
- Код: 0535 A/1 amber
2 885 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник в стилі LOFT із янтарним плафоном 30х20 см. Матеріал корпусу світильника - метал. Стельова основа чорного кольору, основа кріплення плафона - латунь. Завдяки неймовірному плафону у янтарному склі у приміщенні створюється дивовижна атмосфера гри світла. Світильник має вбудований цоколь Е27 на одну лампочку. Висота може регулюватись від 50 до 125 см залежно від потреб приміщення. Рекомендуємо використовувати даний світильник як додаткове акцентне джерело світла.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Цвет плафона | Янтарний |
| Максимальная высота | 125 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 50 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 30х20 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30 |
- Цена: 2 885 ₴







