Хвилеподібна люстра у золотому корпусі 120 см

- Нет в наличии
- Код: H26L-1200 GD
5 925 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Видовжена хвилеподібна LED люстра у золотому корпусі в 2-х розмірах (довжинах корпусу): 100х20х20 см або 120х24х24 см Люстра має 3 режими освітлення – тепле, холодне та нейтральне світло – Ви зможете налаштувати атмосферу у приміщенні залежно від потреби: тепле світло створює затишну та розслаблюючу атмосферу, холодне світло сприяє концентрації, а нейтральне – забезпечує оптимальне освітлення для будь-якої ситуації. Потужність, в залежності від довжини корпусу: 100 см - 42 Вт (21 Вт тепле та холодне світло) 120 см - 50 Вт (25 Вт тепле та холодне світло) Ця LED люстра в елегантному золотому корпусі стане стильним акцентом у сучасному інтер'єрі. Завдяки своїй хвилястій формі, вона створює динамічний і вишуканий вигляд, який привертає увагу. Ця модель ідеально підходить для різних приміщень, таких як вітальня, спальня або їдальня.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Максимальная высота | 140 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Мощность, Вт | 50 |
| Розмір монтажної планки | 22 см |
| Розмір стельової основи | 22х6х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | H 26L |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 24 |
- Цена: 5 925 ₴








