Дизайнерська невагома золота люстра із кришталем Ø 70 см

- В наличии
- Код: MJ203-730 Titanium
19 995 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайн люстри поєднує класичну форму із галактичними мотивами. Корпус із металевих стрижнів та вбудованих світлодіодів чудово доповнюють прозорі кристали, створюючи позачасовий та елегантний вигляд. Виготовлена з металу золотого кольору, вона миттєво привертає увагу своєю вишуканістю і водночас невагомістю в просторі. Вбудовані світлодіоди на 3 режими освітлення надають приміщенню затишку та комфорту. Сучасна елегантність цієї класичної люстри поза часом. Люстра доступна в двох розмірах: 65 (17 Вт) та 70 см (28 Вт) в діаметрі.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 70 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальная высота | 165 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 40 см |
| Мощность, Вт | 28 w |
| Розмір монтажної планки | 19 см |
| Розмір стельової основи | 20х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | Elements Titanium |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 70 |
- Цена: 19 995 ₴










