Люстра у чорному корпусі на 6 білих глянцевих плафонів

- В наличии
- Код: F68/6 BK
3 475 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра в металевому чорному корпусі з 6 білими глянцевими плафонами. Особливістю дизайну цієї моделі є білі глянцеві плафони (Ø 15 см) з вирізом, який можна спрямовувати в будь-який бік. Це створює в приміщенні особливу світлову атмосферу, де світло та тіні грають у гармонії. Висота люстри регулюється (28 або 65 см) залежно від особливостей інтер'єру. Модель представлена в двох кольорах корпусу (чорний та латунь) та в двох комплектаціях: - На 6 плафонів — діаметр 80 см, довжина ріжків 16 см. - На 8 плафонів — діаметр 90 см, довжина ріжків 21 см. Завдяки простоті й елегантності, ці підвісні світильники ідеально доповнюють інтер'єр будь-якого приміщення, створюючи унікальну сучасну атмосферу комфорту і стилю.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 65 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 28 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х2,5 см |
| Серия | F 68 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 80 |
- Цена: 3 475 ₴







