Люстра у латунному корпусі на 8 білих глянцевих плафонів

- В наличии
- Код: F68/8 AB
5 065 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра в металевому латунному корпусі з 8 білими глянцевими плафонами. Особливістю дизайну цієї моделі є білі глянцеві плафони (Ø 15 см) з вирізом, який можна спрямовувати в будь-який бік. Це створює в приміщенні особливу світлову атмосферу, де світло та тіні грають у гармонії. Висота люстри регулюється (28 або 60 см) залежно від особливостей інтер'єру. Модель представлена в двох кольорах корпусу (чорний та латунь) та в двох комплектаціях: - На 6 плафонів — діаметр 80 см, довжина ріжків 16 см. - На 8 плафонів — діаметр 90 см, довжина ріжків 21 см. Завдяки простоті й елегантності, ці підвісні світильники ідеально доповнюють інтер'єр будь-якого приміщення, створюючи унікальну сучасну атмосферу комфорту і стилю.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 90 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 8 |
| Максимальная высота | 60 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 28 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х2,5 см |
| Серия | F 68 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 90 |
- Цена: 5 065 ₴






