Підвісний Led світильники у вертикальній формі 60 см

- Нет в наличии
- Код: A248/600 AB
2 095 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний Led світильники у вертикальній формі металевого корпусу у кольорі латунь із білою акриловою кулькою (діаметр 12 см). Біла кулька з вбудованими світлодіодами, що випромінюють нейтральне денне світло. Потужність світильника - 6 Вт. Висота металевого корпусу - 60 см. Висота регулюється від 65 до 180 см, відповідно до особливостей інтер'єру.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 60 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 180 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Акрил |
| Минимальная высота | 65 см |
| Мощность, Вт | 6 w |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 9х4 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | YG 517 AB |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
- Цена: 2 095 ₴







