Підвіс у латунному корпусі із бетонним плафоном 15х6 см

- Нет в наличии
- Код: MJ182/1 GR
2 345 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова колекція бетонних підвісних світильників у індустріальному стилі із вимикачем на корпусі. Вони мають дуже сучасний зовнішній вигляд, мінімалістичний і разом з тим нестандартний, зі своєю "родзинкою". Ці світильники вражають своїм сміливим дизайном - це ідеальне поєднання металевого корпусу із бетонним плафоном та текстильною обмоткою кабелю. Розмір плафона - 15х6 см. Цоколь - Е27. Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 15 до 155 см. Світильники з нової колекції представлені у 3-х розмірних варіаціях: бетонний плафон 15х12 см + латунний корпус бетонний плафон 15х6 см + латунний корпус бетонний плафон 20х3 см + латунний корпус Завдяки своїй варіації вони стануть чудовим доповненням для більшості інтер'єрів як одинично, так і доповнюючи один одного.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 155 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 15 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12х15 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Серия | MJ 181/1 GR |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15 |
- Цена: 2 345 ₴









