Підвісний світильник із білими плафонами на чорній основі

-15%
- В наличии
- Код: S28G/10 BK+WT
4 585 ₴
3 897,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник із 10-ма білими плафонами на чорній металевій основі. Кожен плафон діаметром 12 см, виготовлений з акрилу та оснащений цоколем G9. Загальний діаметр підвісного світильника - 25 см, висота корпусу - 45 см. При монтажі Ви можете регулювати загальну висоту світильника (від 50 до 200 см) відповідно та особливостей інтер'єру. Завдяки своїй простоті й елегантності, ці підвісні світильники прекрасно доповнюють інтер’єр будь-якого приміщення, створюючи унікальну сучасну атмосферу комфорту і стилю.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 25 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 10 |
| Максимальная высота | 200 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 50 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Серия | S 28G/4 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 25 |
- Цена: 3 897,25 ₴







