Видовжена чорна LED люстра із світлодіодною хвилею та білим плафоном

-15%
- В наличии
- Код: MJ189-1500 BK
7 505 ₴
6 379,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерська LED люстра у видовженому корпусі чорного кольору із білим плафоном Ø 10 см. Довжина - 150 см, ширина - 27 см. Люстра на 3 режими освітлення (холодний, теплий, нейтральний). Потужність 69 Вт (34 Вт тепле та холодне світло). Ця модель має два підключення (можна зробити на два вимикачі). Кріплення складається із двох точок: 1- більша стельова основа 18х4 см із хрестовиною 16 см та менша - 6х3 см із монтажною планкою 6 см. Відстань між кріплення 113 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відстань між точками кріплення | 113 см |
| Длина | 150 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 170 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Мощность, Вт | 69 w |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 18х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | D 8141 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 27 |
- Цена: 6 379,25 ₴









