Неймовірний чорний підвісний світильник у 2-х розмірах

- В наличии
- Код: MJ198-650 BK
13 355 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник-хмара - дивовижне і реальне в одному дизайні. Цей світильник відрізняється сферичним дизайном плафона, що нагадує об'ємну хмаринку, яка ширяє під стелею. Смілива форма світильника підсилюється завдяки тексутрному покриттю гіпсового плафона. Він створений для тих, хто цінує нестандартні рішення та свободу у дизайні, а також прагне додати до своєї оселі унікальний штрих. Цей світильник ідеально підходить для оздоблення інтер'єрів віталень, кухонь, спалень, офісів, а також може використовуватися в кафе та ресторанах, додаючи їм особливої атмосфери. Нова серія підвісних світильників представлена у двох розмірах (діаметрах плафона) – 45 см та 65 см. Також ця модель світильника доступна у скляному плафоні з хромованим напиленням.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Діаметр плафону | 65 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 190 см |
| Материал корпуса | Гіпс |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Серия | MJ 198 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
- Цена: 13 355 ₴








