Чорний підвіс із двома трубками та регулюючим механізмом

- Нет в наличии
- Код: MJ205/2 BK
4 245 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник із двома чорними металевими трубками, обладнаний регулюючим механізмом для зміни кута нахилу однієї з трубок на 360°. Кожна трубка має довжину 44 см і діаметр 2,5 см, на кінцях яких вбудовані світлодіоди з теплим світлом. Потужність освітлення становить 2 Вт. Мінімальна висота світильника — 78 см, а максимальна — 93 см при опущенні трубок. Цей стильний і функціональний світильник ідеально підходить для сучасних інтер'єрів, кухонь, віталень або офісних приміщень, додаючи простору елегантність та комфортне освітлення.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 93 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 78 см |
| Мощность, Вт | 2 |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Розмір стельової основи | 6х2,5 см |
| Світлова температура | 3000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
- Цена: 4 245 ₴










