Світильник Лофт із коричневим різьбленим плафоном Ø 40 см

- В наличии
- Код: MJ193-400 CF
2 145 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник для інтер’єрів в сучасному стилі LOFT із різьбленим металевим плафоном. Завдяки чітким і виразним прорізам, виконаним методом лазерного різання, у приміщенні створюється інтригуюча гра світла і тіні. Матеріал корпусу метал коричневого кольору. Діаметр корпусу плафона 40 см, висота корпусу - 20 см. Модель представлена у двох кольорах плафона - білий та коричневий; та у трьох діаметрах - 20, 30 та 40 см. Висота регулюється, що дозволяє адаптувати світильник під різні простори та потреби. Світильники у стилі LOFT ідеально підходять для використання у вітальні, кухні, їдальні, барах, кафе та ресторанах. Вони додають інтер'єру індустріальної естетики та створюють затишну атмосферу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Коричневый |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 20 |
| Длина | 40 |
| Цвет корпуса | Коричневый |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 155 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Серия | MJ 193 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40 |
- Цена: 2 145 ₴







