Автентичний світильник Шишка Ø 25 см

- Нет в наличии
- Код: MJ189-250
2 495 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Автентичний світильник "Шишка" виготовлений з дерева, його форма та численні пелюстки забезпечують м'яке, трохи приглушене світло. Цей світильник ідеально підходить для створення акцентного освітлення в кімнаті, надаючи інтер'єру кафе, готелю чи заміського будинку унікальності. Він також чудово виглядатиме в квартирах, оформлених у сучасному стилі, мінімалізмі, лофті або скандинавському дизайні. Світло, яке просочується крізь пластини, створює чарівну атмосферу з мінливими тінями. Конструкція світильника включає цоколь Е27 і металеву стельову основу в кольорі латуні. Кріплення здійснюється за допомогою монтажної планки шириною 10 см. Модель представлена у двох розмірах, з діаметром 25 та 40 см, які можна поєднувати для створення чудового світлового ансамблю.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 25 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 150 см |
| Материал корпуса | Метал + деревина |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Серия | MJ 189 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 25 |
- Цена: 2 495 ₴










