Елегантна кришталева люстра на 2 овальні яруси 50+40 см

- В наличии
- Код: (T)C 046/2 (600+500)
3 795 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ця підвісна кришталева люстра в стильному хромованому корпусі стане чудовим акцентом у сучасному інтер’єрі. Вона має два яруси підвісних овалів довжиною 50 см і 40 см, прикрашених прозорим камінням, яке створює дивовижний ефект переломлення світла. Кожен ярус регулюється по висоті відносно іншого для досягнення ідеального вигляду та рівня освітлення. Люстра оснащена вбудованими LED-елементами з 3-ма режимами – теплим, нейтральним та холодним, дозволяючи змінювати освітлення відповідно до настрою. Потужність – 26 Вт (18 Вт для теплого й холодного режимів), що забезпечує ефективне розсіювання світла через каміння, додаючи інтер’єру елегантності й магічного сяйва. Регульована загальна висота люстри від 38 до 85 см дає можливість легко інтегрувати її в будь-який простір.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальная высота | 85 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 38 см |
| Мощность, Вт | 26 |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір стельової основи | 24х3,5 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | (T) C 046 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 50 |
- Цена: 3 795 ₴





