Світильник Лофт у чорному корпусі Ø 30 см

- Нет в наличии
- Код: MJ1911-300 BK
2 415 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник для інтер’єрів в сучасному стилі LOFT із різьбленим металевим плафоном. Матеріал корпусу метал чорного кольору. Діаметр корпусу плафона 30 см. Модель представлена у двох кольорах плафона - білий та чорний; та у двох діаметрах - 20 та 30 см. Висота регулюється, що дозволяє адаптувати світильник під різні простори та потреби. Світильники у стилі LOFT ідеально підходять для використання у вітальні, кухні, їдальні, барах, кафе та ресторанах. Вони додають інтер'єру індустріальної естетики та створюють затишну атмосферу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 30 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 165 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Серия | MJ 191-200 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30 |
- Цена: 2 415 ₴





