Розкішна кришталева люстра у 2-х розмірах

-25%
- В наличии
- Код: MJ194 CH+CL
27 825 ₴
20 868,80 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Унікальна розкішна підвісна люстра, яка заворожує та ніколи не залишиться без уваги. Металевий корпус в кольорі хром та кришталеві камінці створюють дивовижний та неповторний відблиск. Є можливість регулювання висоти за допомогою металевих тросів та кабелю від 25 до 140 см. Люстра доступна в двох діаметрах: 60 см (10 ламп) та 80 см (12 ламп).
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 80 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 12 |
| Максимальная высота | 140 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 80 |
- Цена: 20 868,80 ₴








