Підвіс у чорному хромованому корпусі із металевими ланцюжками

-10%
- В наличии
- Код: MJ190/1 BK
4 755 ₴
4 279,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник у металевому корпусі кольору чорний хром із металевими ланцюжками (металеві ланцюжки довжиною 35 см). Діаметр - 18 см. Висота підвіса регулюється від 40 до 170 см. Ця модель представлена у 2-х кольорах корпусу: хром та чорний хром.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 18 |
| Цвет корпуса | Чорний хром |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 170 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2.5 см |
| Серия | MJ 190/1 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 18 |
- Цена: 4 279,50 ₴








