Підвіс із грубим бетонним плафоном 22х16 см

- Нет в наличии
- Код: MJ184/1 GR
2 435 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасний підвісний світильник із бетонним плафоном. Дизайн плафона нагадує як ніби розбиту чи незавершену конструкцію грубообробленого сірого бетону. Разом із металевою основою в кольорі хром, плафон створює невимушену і достатньо легку атмосферу, при цьому привертаючи до себе увагу. Завдяки такому зовнішньому вигляду цей світильник є ідеальним доповненням сучасних індустріальних інтерʼєрів та відкритих просторів. Розмір плафона - 22х16 см. Висота регулюється від 30 до 190 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Хром |
| Максимальная высота | 190 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 22х16 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 16 |
- Цена: 2 435 ₴










