Лінійний бра Vogue зі спотом ліва

- В наличии
- Код: WB10/2 L BK+AB (ліва)
2 575 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Представляємо новинку - бра Vogue, сучасне освітлювальне рішення, створене для того, щоб додати тепло та стиль у простір вашого будинку. Витончений дизайн (з’єднання чорного металевого корпусу з латунною фурнітурою та латунним спотом) і нейтральне підсвічування цих бра роблять їх ідеальним доповненням до сучасних і мінімалістичних інтер’єрів, створюючи затишну та привабливу атмосферу. Тому ці бра ідеально підійдуть для вітамінів, спалень та місць відпочинку. Ця серія світильників доступна відразу у двох варіантах - лівий та правий (залежить від місця розміщення світлової лінії).
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 10 см |
| Длина | 51 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фурнитуры | латунь |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Мощность, Вт | 9 |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір стельової основи | 16х4х5 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | WB 10/2 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Ширина | 16 |
- Цена: 2 575 ₴










