Флористичне бра у латунному корпусі у вигляді світлової кульки

-40%
- В наличии
- Код: WB34 A/1 AB
3 335 ₴
2 001 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бра у флористичних мотивах, дизайн якого нагадує світловий шар оповитий металевими квітами гортензії. Діаметр - 13 см, відступ від стіни - 16 см. Нова колекція флористичних бра представлена у двох кольорах корпусу (латунь та хром) і включає дві варіації дизайну: у вигляді кулі та у вигляді кулі на металевій основі Вони гармонійно доповнять простір та стануть акцентними деталями інтер'єру.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 16 см |
| Длина | 13 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 6х3 см |
| Серия | WB 34 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 13 |
- Цена: 2 001 ₴





