Флористичне бра у хромованому корпусі

-40%
- В наличии
- Код: WB34/1 CH
4 845 ₴
2 907 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бра у флористичних мотивах, дизайн якого нагадує світловий шар оповитий металевими квітами гортензії, що розміщений на металевій основі. Ширина - 12 см, висота - 15 см, відступ від стіни - 18 см. Нова колекція флористичних бра представлена у двох кольорах корпусу (латунь та хром) і включає дві варіації дизайну: у вигляді кулі та у вигляді кулі на металевій основі. Вони гармонійно доповнять простір та стануть акцентними деталями інтер'єру.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 15 |
| Відступ від стіни | 18 см |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х10х2 см |
| Серия | WB 34 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 12 |
- Цена: 2 907 ₴







