Підвісний світильник із ведмедиком та трьома плафонами

- В наличии
- Код: SGJ13/3
4 145 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник із серії Bear on the moon із трьома білими плафонами та кулькою із гіпсовим ведмедиком на них. Корпус світильника виготовлений із металу білого кольору. Загальний діаметр світильника - 30 см. Діаметр кожного плафона - 15 см. Висота світильника може регулюватись від 30 до 150 см залежно від потреб приміщення. Такий світильник ідеально підійде для дитячої кімнати, спальні або куточка для ігор, додаючи затишок і казковість простору. Він може використовуватися і як нічник, що робить його універсальним для будь-якого домашнього інтер'єру.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 30 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество ламп | 3 |
| Максимальная высота | 150 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Серия | SGJ 10 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 30 |
- Цена: 4 145 ₴










