Дизайнерська невагома срібна люстра із кришталем Ø 70 см

- В наличии
- Код: MJ203-730 CH
18 395 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайн люстри поєднує класичну форму із галактичними мотивами. Корпус із металевих стрижнів та вбудованих світлодіодів чудово доповнюють прозорі кристали, створюючи позачасовий та елегантний вигляд. Виготовлена з металу кольору хром, вона миттєво привертає увагу своєю вишуканістю і водночас невагомістю в просторі. Вбудовані світлодіоди на 3 режими освітлення надають приміщенню затишку та комфорту. Сучасна елегантність цієї класичної люстри поза часом. Люстра доступна в двох розмірах: 65 (17 Вт) та 70 см (28 Вт) в діаметрі.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 70 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальная высота | 165 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 56 см |
| Мощность, Вт | 28 w |
| Розмір монтажної планки | 19 см |
| Розмір стельової основи | 20х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | Elements Chrome |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 70 |
- Цена: 18 395 ₴










