Підвісна 3-х ярусна люстра в хромованому корпусі у 3-х розмірах

-25%
- В наличии
- Код: MJ294-600 Silver+WT
11 665 ₴
8 748,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісна люстра в металевому хромованому корпусі із 3-ма ярусами підвісних ниток. Модель представлена у 3-х діаметрах: 50 см, 60 (висота корпусу 25 см, на 4 лампи), та 80 см.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Максимальная высота | 70 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 8 748,75 ₴








