Підвісний світильник із сірим плафоном

- Нет в наличии
- Код: MJ187/1 GR
4 495 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова серія підвісних світильників з унікальним плафоном у стилі вабі-сабі. Матеріал плафона смола, виготовлення по композитній технології. Розмір плафону - 46х26 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 160 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 50 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 46х26 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | MJ 187 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
- Цена: 4 495 ₴










