Видовжене мінімалістичне бра у латунному корпусі 62 см

- В наличии
- Код: WB24/600 AB
2 465 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Видовжене мінімалістичне бра у металевому корпусі (довжина - 62 см, ширина - 5 см, відступ від стіни - 6 см). Бра має вбудовані світлодіоди із нейтральною температурою світла. Потужність бра - 10 Вт. Дана модель бра представлена у двох кольорах корпусу: чорний та латунь.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Длина | 62 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 10 |
| Розмір монтажної планки | 5 см |
| Розмір стельової основи | 10х5х4 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | WB 24 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 5 |
- Цена: 2 465 ₴








