Бра у чорному корпусі Ø 18 см із нейтральним світлом

- В наличии
- Код: W20G-180 BK
1 315 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бра у чорному корпусі Ø 18 см із нейтральним світлом Нова колекція круглих світлодіодних бра представлена у двох кольорах корпусу (чорний та латунь) та у двох діаметрах (15 та 18 см).
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 3 см |
| Длина | 18 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 6 |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір стельової основи | 13х2 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | W 20G |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Ширина | 18 |
- Цена: 1 315 ₴







