Настінний дизайнерський світильник із мармуровою кулькою

- Нет в наличии
- Код: WSC4A/1 AB+BK
2 885 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова стильна модель дизайнерського стінового світильника. Бра складається із металевого корпусу кольору латунь до якого кріпиться чорна мармурова кулька та білий видовжений плафон 18х6 см. Довжина бра - 34 см, ширина - 10 см, відступ від стіни - 12 см.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 12 см |
| Длина | 34 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Цвет фурнитуры | Черный |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 18х6 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Серия | SC 4/1 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 10 |
- Цена: 2 885 ₴








