Бра у латунному корпусі із скляними пличками 40 см

- В наличии
- Код: WB221/2 S AB
1 695 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бра у латунному корпусі до якого кріпляться дві скляні палички з імітацією крапель води. На основі розміщуються вбудовані світлодіоди нейтральної температури (потужність 3 Вт), які подають світло на скляні палички та створюють неймовірну атмосферу через розсіювання світла. Модель представлена у 2-х розмірах корпусу: 40 та 60 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 10 см |
| Длина | 40 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 3 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | WB 21/2 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
- Цена: 1 695 ₴






