Люстра стельова в білому корпусі на 6 графітових плафонів

- Нет в наличии
- Код: 51797/6 WT+GR
2 995 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра стельова в білому металевому корпусі на 6 графітових плафонів. Діаметр люстри - 70 см. Висота (відступ від стелі) - 25 см. Ця модель люстри представлена у 3-х комплектаціях (на 4, 6 та 8 плафонів) і у 3-х кольорах плафонів (прозорий, білий та графітовий)
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 25 |
| Длина | 70 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет плафона | Графіт |
| Количество ламп | 6 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Серия | 51797 WT+GR |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 70 |
- Цена: 2 995 ₴






