Видовжена чорна люстра HOLLY L з чорно-білими плафонами 120 см

-10%
- В наличии
- Код: MJ191-1120 BK+WT+BK
11 955 ₴
10 759,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна модель підвісної люстри в скандинавському стилі виконана у чорному металевому корпусі із білими скляними плафонами (діаметр 10 см) та декоративними чорними велюровими плафонами-кульками. Висота люстри регулюється від 35 до 65 см. Видовжена чорна люстра з чорно-білими плафонами у 2-х розмірах: на 18 плафонів - довжина 100 см - 9 ламп | 9 декоративних чорних кульок - стельова основа 50х6х2,5 см - монтажна планка 16,5 см на 22 плафони - довжина 120 см - 11 ламп | 11 декоративних чорних кульок - стельова основа 50х5х3 см - монтажна планка 32 см Дана модель люстри у видовженому корпусі є на 18 (100 см - 9 ламп) та 22 (120 см - 11 ламп) плафони. Також вона представлена у 2-х кольорах корпусу: чорний та латунь.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 11 |
| Максимальная высота | 65 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 32 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 50х5х3 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
- Цена: 10 759,50 ₴









