Чорна видовжена люстра на 14 білих плафонів

- Нет в наличии
- Код: SG47/14 BK
6 795 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна модель підвісної люстри в скандинавському стилі виконана у чорному металевому корпусі із білими скляними плафонами (діаметр 10 см). Висота люстри регулюється від 37 до 67 см. Довжина металевого корпусу - 80 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 14 |
| Максимальная высота | 67 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 37 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Серия | SG 47 BK |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
- Цена: 6 795 ₴





