Світильник у стилі Loft у корпусі чорного кольору

- В наличии
- Код: 11299/1 BK
545 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник у стилі Loft у корпусі чорного кольору із білим плафоном (18х12 см).
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 32 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 85 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 18х12 см |
| Серия | 11299 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 12 |
- Цена: 545 ₴







