Світильник Лофт у чорному корпусі на 3 графітових плафони

- В наличии
- Код: 12120/3 BK+GR
2 535 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник для інтер’єрів в сучасному стилі LOFT. Матеріал корпусу метал чорного кольору. Розмір корпусу 48x25x24 см. Розмір плафону 15х10 см. Модель представлена у двох кольорах плафона - янтар або графіт; та у двох кольорах корпусу - білий та чорний. Також ця серія світильників включає підвіси на один плафон та світильники на 3 та 4 плафони. Висота регулюється, що дозволяє адаптувати світильник під різні простори та потреби. Світильники у стилі LOFT ідеально підходять для використання у вітальні, кухні, їдальні, барах, кафе та ресторанах. Вони додають інтер'єру індустріальної естетики та створюють затишну атмосферу.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 48 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Графіт |
| Количество ламп | 3 |
| Максимальная высота | 105 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 17 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Розмір стельової основи | 38х8х2,5 см |
| Серия | 12120 BK |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 24 |
- Цена: 2 535 ₴





