Чорне бра з гнучким неоном

-30%
- В наличии
- Код: WB6/850 BK
6 475 ₴
4 532,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінний світильник у металевому корпусі в двох кольорах: золотий або чорний. Металевий корпус в поєднанні із силіконовим розсіювачем світлової неонової частини надають цій моделі особливої витонченості та шарму. Це модель яка стане чудовим доповненням як вітальні чи спальні так і навіть ванної кімнати.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 20 см |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Силікон |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 28 w |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір стельової основи | 16х8х3 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | JU 22 BK |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 30 |
- Цена: 4 532,50 ₴







