Підвісний світильник квітка з органічного пластику

- Нет в наличии
- Код: MJ184
4 295 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник у формі білої квітки у білому металевому корпусі із пелюстками із органічного пластику. Діаметр світильника 45 см. Конструкція світильника складається із вбудованих світлодіодів на 3 світлових режими, потужність 26 Вт (13 Вт тепле та холодне).
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 45 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Максимальная высота | 180 см |
| Материал корпуса | Органічний пластик |
| Минимальная высота | 25 см |
| Мощность, Вт | 26 w |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 45 |
- Цена: 4 295 ₴









