Кільцева люстра HILDFRID на 6 плафонів

- В наличии
- Код: MJ179-600 BK
10 465 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лаконічна та елегантна серія люстр HILDFRID у стриманому чорному каркасі з графітовими мініатюрними плафонами. Скляні плафони графітового кольору (висота плафона 10 см) мають вбудовані світлодіоди із теплим світлом. Серія складається із трьох варіантів люстр: кругла підвісна люстра на 6 плафонів (діаметр - 60 см, потужність - 16 Вт) видовжена люстра на 4 плафони (довжина - 100 см, потужність - 11 Вт) видовжена люстра на 5 плафонів (довжина - 120 см, потужність - 14 Вт) Естетика та мінімалізм - це справжній опис до цих моделей!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Форма | Кольцо |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Графіт |
| Максимальная высота | 150 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 15 см |
| Мощность, Вт | 16 w |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 3000К |
| Серия | MJ 179 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60 |
- Цена: 10 465 ₴






