Люстра у формі кільця Hubble Bubble

-35%
- В наличии
- Код: D8345-600-8 BK
10 895 ₴
7 081,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна скандинавська серія світильників Hubble Bubble Модель доступна у трьох розмірах: кільце 60 см і 80 см та видовжена 110 см Наявність магніта дозволяє вільно моделювати та змінювати положення плафонів на каркасі: зверху або знизу
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 4 |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 10 |
| Максимальная высота | 130 см |
| Минимальная высота | 15 см |
| Мощность, Вт | 30 |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір стельової основи | 16х4 см |
| Розмір упаковки | 58х58х16 см |
| Серия | D 8345 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 60 |
- Цена: 7 081,75 ₴









